Garanti ve İade Koşulları | Minel Ask – Minel Aşk

Garanti ve İade

Garanti Koşulları
Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Ürün İade Koşulları
Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün iadesini 3 gün içinde bize göndererek yapabilirsiniz. Herhangi bir sorunda sayfamızdaki online destek bölümünden bizimle iletişim kurabilirsiniz. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştırdıktan sonra 15 GÜN içinde ödeme methodunuza göre iadeniz yapılacaktır. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 1 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

Ürünün iadesinde; firmamızdan kaynaklı herhangi bir kusur, defo, eksiklik, hata vb sorunlar yoksa  kargo ücreti (150 TL)  iade ücretinizden tahsil edilir. 

Not: İndirimli ürünlerde ve fırsat ürünlerinde İademiz yoktur.

Pazar,Pazartesi,Salı,Çarşamba,Perşembe,Cuma,Cumartesi
Ocak,Şubat,Mart,Nisan,Mayıs,Haziran,Temmuz,Ağustos,Eylül,Ekim,Kasım,Aralık
Stoklar azalıyor. En fazla [max] adet ürün mevcut.
İstek listesine ekleİstek listesinde araİstek listesinden çıkar
Alışveriş sepeti

Sepetiniz boş.

Return To Shop

Başka bir not ekle Sipariş Notunu Düzenle
Kargo Ücretini Tahmin Et
Hediye Çeki Ekle

Kargo Ücretini Tahmin Et

Hediye Çeki Ekle

Kupon kodu ödeme sayfasında kullanılır.